KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13714483
nr 1371 4483
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, 1961, Norrbro, ej numrerad. Motivet: 31x45 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:19:22
100 kr
200 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén